Zadaszenia

Pergola Kraków

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Drewnol. 

Prowadzimy sprzedaż pergoli w Krakowie. Wykonujemy funkcjonalne i estetyczne konstrukcje wyróżniające się wyjątkową trwałością. Do budowy pergoli wykorzystujemy wysokiej jakości drewno sosnowe. Nie jest to przypadkowy wybór – materiał ten jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz niezwykle atrakcyjny wizualnie. Dlatego też tworzone przez nas pergole stają się ozdobą każdego ogrodu, podkreślając jego piękno.

Jako specjaliści od budowy pergoli, drewnianych tarasów i innych elementów architektury ogrodowej podejmujemy się realizacji nawet najbardziej nietypowych zleceń. W celu omówienia szczegółów zapraszamy do kontaktu – z pewnością uda nam się sprostać Twoim oczekiwaniom.

Dlaczego warto zdecydować się na pergolę?

Pergola może być zarówno konstrukcją wolnostojącą, jak i częścią budynku. Jest to rodzaj wiaty pełniący wiele funkcji. W zależności od zastosowanego zadaszenia może zapewniać ochronę przed słońcem w upalne dni, a także opadami deszczu. Dzięki temu możesz wypoczywać na świeżym powietrzu, niezależnie od panującej pogody. Pergolę można doposażyć w zasłony, które dodatkowo zabezpieczą przed wiatrem i dodadzą jej uroku.

Oprócz tego pergola ogrodowa to doskonałe miejsce do uprawy roślin, w tym również w doniczkach. Zapewnia im odpowiednią ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Na ramach pergoli pięknie rozwijają się też rośliny pnące.

Oferowane przez nas pergole tarasowe i ogrodowe dostępne są w różnych wymiarach, kształtach i kolorach. Tworzymy zadaszenia pergoli zgodnie z wytycznymi klientów. Możemy wykonać również dodatkowo zabudowę wejść. Warto podkreślić, że stosujemy drewno impregnowane dwukrotnie drewnochronem. Ma to na celu długotrwałe zabezpieczenie pergoli przed szkodliwym działaniem czynników biologicznych i atmosferycznych.

DREWNOL-Pergola

PERGOLA

Opis techniczny

  • wiata wykonana z drewna sosnowego klasy C24
  • słupy nośne KVH C24 12 cm x 12 cm
  • drewno impregnowane dwukrotnie drewnochronem (kolor do wyboru klienta)

Istnieje możliwość wykonania zadaszenia w różnych wymiarach i wzorach na zamówienie klienta

Wykonujemy każdy wymiar oraz kształt wymiary na zamówienie klienta.
Pergole wyceniamy indywidualnie.

DREWNOL-Pergola
Dodatkowo można zamówić

– inny wzór
– dodatkową zabudowę wejść
– słupy nośne 12 cm x 12 cm
– inny kolor

INFORMACJE DODATKOWE:

– montaż płatny dodatkowo

– transport płatny dodatkowo

Podane ceny są cenami netto.

Galeria
Bądźmy
w kontakcie!
E-mail

biuro@drewnol.com

Adres

ul. Galicyjska 3D/53 31-586 Kraków