Zadaszenia

Zadaszenia tarasów Kraków i Śląsk

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Drewnol. 

Wykonujemy zadaszenia tarasów w Krakowie i na Śląsku. Tego typu konstrukcje przede wszystkim chronią przed opadami atmosferycznymi oraz nadmiernym nasłonecznieniem. Jednocześnie jednak mogą stać się również piękną ozdobą domu lub innego budynku. Nasze zadaszenia tarasów łączą w sobie funkcjonalność z wysokimi walorami wizualnymi. Do ich budowy wykorzystujemy doskonałej jakości materiały, dlatego mamy pewność, że w ręce klienta trafi wytrzymała konstrukcja, która posłuży mu przez wiele lat.

Podobnie jak w przypadku domków letniskowych, tak i podczas wykonywania zadaszeń tarasowych chętnie realizujemy pomysły klientów. Możemy oczywiście zaproponować jeden z własnych projektów, jednak jesteśmy otwarci na specjalne życzenia.

Jak wybrać zadaszenie tarasu?

Taras to miejsce, które z łatwością można przystosować do swoich potrzeb, wstawiając meble ogrodowe czy sadząc ulubione rośliny. Dzięki zadaszeniu można spędzać na nim czas niezależnie od warunków pogodowych. Wybór zadaszenia tarasu powinien być dokonany z uwzględnieniem wyglądu całego budynku oraz otoczenia. Dzięki temu stworzy się spójne estetycznie miejsce, w którym przebywanie stanie się prawdziwą przyjemnością.

Drewniane zadaszenia tarasów nadają przestrzeni przytulnego, ale jednocześnie także eleganckiego charakteru. Sprawdzają się zarówno w przypadku nowoczesnych, jak i tradycyjnych budynków. Oprócz pełnego deskowania możemy zaproponować również zadaszenie tarasowe z poliwęglanu, które z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym minimalizm. W zależności od preferencji klienta stosujemy słupy drewniane lub stalowe.

Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem zadaszenia tarasu na Śląsku czy w Krakowie, zapraszamy do kontaktu.

DREWNOL-Zadaszenia tarasu / pergole
Zadaszenia tarasu - opis techniczny
  • wiata wykonana z drewna sosnowego
  • słupy nośne 12 cm x 12 cm
  • drewno impregnowane dwukrotnie drewnochronem (kolor do wyboru klienta)
  • dach pokryty gontem bitumicznym (kolor i kształt do wyboru klienta)

Istnieje możliwość wykonania zadaszenia w różnych wymiarach i wzorach na zamówienie klienta

DREWNOL-Zadaszenia tarasu / pergole
Dodatkowo można zamówić

– inny wzór
– dodatkową zabudowę wejść
– słupy nośne 12 cm x 12 cm
– inny kolor

INFORMACJE DODATKOWE:

– montaż płatny dodatkowo

– transport płatny dodatkowo

Podane ceny są cenami netto.

Galeria
Bądźmy
w kontakcie!
E-mail

biuro@drewnol.com

Adres

ul. Galicyjska 3D/53 31-586 Kraków